• Do wakacji: -3 dni

Łucji, Witolda

Jesteś tu: » Strona główna » Dla rodziców

Uśmiech

Opłaty za świadczenia w zakresie przekraczającym realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego reguluje Uchwała Nr VII /24/2011 Rady Gminy Puławy z dnia 14 kwietnia 2011 r. Pełny tekst uchwały znajduje się na stronie BIP przedszkola, zapraszamy do zapoznania się.

Podziękowania dla Rodziców

"Człowiek jest wielki

nie przez to co posiada,

lecz przez to kim jest,

nie przez to co ma,

lecz przez to

czym dzieli się z innymi".

Gorące podziękowania dla mamy Soni i Sophie za zorganizowanie zajęć dotyczących Świąt Wielkanocnych. Upominki w postaci jajeczek wielkanocnych oraz słodyczy sprawiły dzieciom dużo radości.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu darów dla Polonii we Lwowie. Akcja zakończyła się dużym sukcesem.

Podziękowania dla Zespołu Muzycznego "Czekolada"

W dniu 6. 12. 2017r. zespoł Czekolada przeprowadził imprezę mikołajkową w naszym przedszkolu. Tańce z Elfem i Śnieżynką wprowadziły dzieci w świąteczny nastrój. Rozmowy i wspólna zabawa z Mikołajem oraz obdarowywanie prezentami było wspaniałym, niezapomnianym przeżyciem. Serdecznie dziękujemy.