• Odwiedziło nas: 206260 osób

Jesteś tu: » Strona główna » Oddział I

Wychowawczyni : Edyta Kowalik

pomoga nam : Malgorzata Matysiak

Bardzo chętnie przychodzimy do przedszkola. Każde z nas ma swój znaczek rozpoznawczy, aby nasze ubrania zawsze były na swoim miejscu, a prace plastyczne w półeczkach. W sali mamy kąciki zabaw: klocków i samochodów, lalek, fryzjerski, plastyczny i kącik książki.

Najchętniej bawimy się w małych zespołach, po skończonej zabawie odnosimy zabawki na ustalone miejsce. Codziennie uczestniczymy w zajęciach zorganizowanych przez naszą  panią. Uczymy się wierszy, piosenek, poznajemy nowe zabawy, uczymy się rysować kredkami, malować, lepić, wycinać czy liczyć. W czasie zabaw rytmiczno - muzycznych  tańczymy, śpiewamy, odgadujemy zagadki muzyczne a przede wszystkim wesoło się bawimy.

Bardzo chętnie słuchamy bajek i opowiadań czytanych przez panią, chodzimy na spacery i wycieczki poznając najbliższe środowisko.

Mama Stasia cztya książkę pt. "Kubuś Puchatek"

Rodzice czytają dzieciom