• Odwiedziło nas: 206264 osób

Jesteś tu: » Strona główna » Akcje charytatywne

Żółty Dzień -
                              wspomóż Hospicjum w Puławach
                  W naszym przedszkolu od  dn. 22.04. 2016r. rozpoczęła się akcja "Żółty Dzień - wspomóż Hospicjum w Puławach".
Rozdawaliśmy żółte żąkile, by mówić o miejscowym hospicjum i zbierać środki na opiekę nad nieuleczalnie chorymi pacjentami.

11. 01. 2015r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację.  Odbywa się tradycyjnie w druga niedzielę stycznia każdego roku.

W 23 Finale aktywnie uczestniczyły dzieci ze wszystkich oddziałów naszego przedszkola, prezentując swoje umiejętności i zdolności podczas występów wokalno - tanecznych. Jesteśmy z nich bardzo dumni!

Zakończenie akcji "Góra Grosza"

5. 12. 2014 r. została zakończina ogólbopolska akcja charytatywnia  "Góra Grosz", w której bardzo aktywnie uczestniczyli rodzice wraz ze swoimi dziećmi. Efekty były spektakularne. Po podliczniu zebranych pieniędzy okazało się, że dzieci z Przedszkola w Gołębiu zebrały 100, 51 zł, natomiast dzieci z oddziału w Wólce Gołębskiej 21 zł, co łącznie stanowi kwotę 121, 51 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom za zaangażowanie w pomoc osobom potrzebującym.

Uprzejmie informujemy, że została zakończona zbiórka korków dla Adrianka. DZiękujemy za okazaną pomoc.

Akcja trwa nadal, a zebrane korki zostały przekazane do Hospicjum Małego Księcia w Lublinie.

AKCJA - Pomóżmy Julce - wszelkie informacje dostępne na srtonie

www.julka-piskorska.com